Forside   Dødsbo   Konkursbo   Referanser   Om oss   Kontakt   Brukerstøtte    
   
 

Referanser

Her er noen av våre fornøyde brukere:
 
           Firma
 
Kontaktperson E-postadresse Tlf
  • Bjerkan Stav, Trondheim

Vibeke Rabben vibeke.rabben@bjerkan-stav.no 73 80 22 80
  • Bull Årstad, Stavanger
Adv.ass. Bjørg L. Skretting bls@bullans.no 51 93 40 45
  • Consilium, Sandvika
Sekretær June Teig Østmo juni@cadv.no 67 80 51 50
  • Føyen, Oslo
Sekretær Alexandra Stojkovic Alexandra.Stojkovic@foyen.no 46 89 60 05
  • Gefle, Fossen, Eid, Stenseth og
    Fremstad ANS, Gjøvik
Sekretær Kristin Lerud-Leirdal
Sekretær Lisbeth Byenstuen
kristin@advokatene-gfes.no
lisbeth@advokatene-gfes.no
61 18 18 60
  • Grette, Oslo
Saksbehandler Shahina Yasin shya@grette.no 93 00 31 94
  • Hammervold Pind

  • Haavind, Oslo
Advokatsekretær Heidi Habbestad

Laila Sherwani 
Heidi.Elen.Habbestad@hammervollpind.no

L.Sherwani@haavind.no
41 10 17 49

93 41 90 63
  • Kalsnes, Dokka
Adv. Gjermund Kalsnes gjermund@kalsnes.com 61 11 88 70
  • Larsen og Lyngås, Fredrikstad
Adv.ass. Tanja Gustavsen ram@f-e.no 69 36 69 40
  • Lund & Sneve, Mandal
Adv. Per T. Sneve pts@lundsneve.no 38 53 16 00
  • Ryger, Stavanger (tidligere Vierdal)
51 91 75 04
  • Sekse & Co, Sandnes
Adv.ass. Iren Skretting Amdal amdal@sekse.no 51 60 95 72
  • Simonsen Vogt Wiig, Bergen


55 56 82 62
  • Simonsen Vogt Wiig, Kr.sand
Sekretær Laila Asbjørnsen Laila.Asbjornsen@svw.no 38 17 00 94
  • Simonsen Vogt Wiig, Oslo
Adv.ass. Elaine Zweidorff Aarkvisla
Adv. sekretær Mia C.H. Warhuus
 
411 45 135
473 89 993
  • Simonsen Vogt Wiig, Trondheim
Advokatassistent Janne Kleiven Janne.Kleiven@svw.no 73 84 58 36
  • Tofte, Kr.sand
Adv.Erlend Malde em@advtofte.no 38 17 70 08
  • Øglænd & Stangeland, Sandnes
Adv. Håkon Halvorsen hakon@advia.no 51 97 20 20


 
 
  OLA TERJE HÅDEM, 2920 LEIRA I VALDRES - Tlf: 416 95 310 - olaterje@online.no  
            Rediger